График студио Младост

Запази час
Понеделник
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 10:30 – 11:30 Въздушна йога за деца Росица Лазарова
* 12:00 – 13:00 Въздушна йога Росица Лазарова
* 16:45 – 17:45 Пол денс начинаещи Росица Лазарова
17:45 – 18:45 Въздушна акробатика – воали/хамак за деца Теодора Георгиева
18:00 – 19:30 Пол денс начинаещи Ани Гошева
18:55 – 20:10 Въздушна акробатика – воали/хамак Теодора Георгиева
19:30 – 21:00 Пол денс начинаещи/напреднали Мила Русева
20:20 – 21:35 Въздушна акробатика – воали/хамак Бахрие Юсеин
Вторник
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:15 – 09:15 Въздушна акробатика – обръч Теодора Георгиева
* 12:30 – 13:30 Пол денс начинаещи Росица Лазарова
* 13:50 – 14:50 Стречинг Росица Лазарова
* 15:30 – 16:30 Въздушна акробатика – обръч Ива Димитрова
* 16:45 – 18:00 Въздушна йога Росица Лазарова
* 17:00 – 18:00 Пол денс начинаещи Никол Петрова
18:10 – 19:25 Екзотик пол денс Никол Петрова
18:15 – 19:15 Въздушна акробатика – обръч за деца Ива Димитрова
19:25 – 20:45 Пол денс начинаещи Росица Паунова
19:30 – 20:45 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
* 20:50 – 21:50 Стречинг Росица Паунова
Сряда
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
09:00 – 10:15 Въздушна йога Никита
* 10:30 – 11:30 Въздушна йога за деца Росица Лазарова
* 12:00 – 13:00 Въздушна йога Росица Лазарова
* 16:45 – 17:45 Пол денс начинаещи Росица Лазарова
17:45 – 18:45 Бънджи за деца Росица Лазарова
18:00 – 19:30 Пол денс начинаещи Ани Гошева
19:00 – 20:00 Въздушна акробатика – воали/хамак за деца Теодора Георгиева
19:30 – 21:00 Пол денс начинаещи/напреднали Мила Русева
20:20 – 21:35 Въздушна акробатика – арт воали (хореография) Теодора Георгиева
Четвъртък
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:15 – 09:15 Въздушна акробатика – воали/хамак Теодора Георгиева
* 12:30 – 13:00 Пол денс начинаещи Росица Лазарова
* 13:50 – 14:50 Стречинг Росица Лазарова
* 17:00 – 18:00 Пол денс начинаещи Никол Петрова
18:00 – 19:00 Въздушна акробатика – обръч за деца Ива Димитрова
18:10 – 19:25 Екзотик пол денс Никол Петрова
19:15 – 20:30 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
19:25 – 20:45 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 20:50 – 21:50 Стречинг Росица Паунова
Петък
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
09:00 – 10:15 Въздушна йога Никита
* 15:30 – 16:30 Въздушна акробатика – обръч за деца Ива Димитрова
* 16:45 – 18:00 Въздушна йога Росица Лазарова
17:00 – 18:00 Стречинг за деца Ива Димитрова
18:15 – 19:15 Бънджи фитнес и денс за деца Росица Лазарова
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Надежда Димчова
19:30 – 20:45 Въздушна акробатика – воали/хамак Анна Николова
Събота
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
10:00 – 11:30 Пол денс начинаещи Бахрие Юсеин
10:30 – 11:30 Въздушна акробатика – воали/хамак за деца Ива Дайновска
12:00 – 13:15 Въздушна акробатика – воали/хамак Бахрие Юсеин
16:30 – 18:00 Пол денс начинаещи Мила Манева
* 18:10 – 19:10 Стречинг Мила Манева
Неделя
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
15:30 – 17:00 Пол денс начинаещи Надежда Димчова
16:30 – 17:45 Въздушна акробатика – обръч Диляна Иванова
* 18:00 – 19:00 Стречинг Диляна Иванова
* В часовете може да се ползват карти "Мultisport".