График студио Лозенец

Запази час
Понеделник
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 12:30 – 13:30 Пол денс начинаещи Ани Гошева
* 12:30 – 13:30 Въздушна акробатика – воали/хамак Теодора Георгиева
* 13:35 – 14:35 Стречинг Ани Гошева
* 17:30 – 18:30 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – хамак за деца Диляна Иванова
18:30 – 19:45 Въздушна акробатика – обръч Ива Дайновска
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Яна Янева
20:00 – 21:15 Въздушна акробатика – воали/хамак Анна Николова
20:05 – 21:35 Пол денс начинаещи Надежда Димчова
Вторник
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:00 – 09:00 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
* 08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – обръч Мила Русева
* 10:45 – 11:45 Въздушен обръч за деца Ива Димитрова
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – обръч Ива Димитрова
* 12:00 – 13:00 Пол денс начинаещи Ани Гошева
* 16:30 – 17:30 Пол денс начинаещи Диляна Иванова
* 17:30 – 18:30 Пол денс за деца Диана Терзийска
* 17:30 – 18:30 Въздушен обръч за деца Лора Илиева
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи/напреднали Диана Терзийска
18:35 – 19:50 Въздушна акробатика – обръч Лора Илиева
19:55 – 21:10 Въздушна акробатика – воали/хамак Лора Илиева
* 20:05 – 21:05 Стречинг Диана Терзийска
Сряда
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – воали/хамак Теодора Георгиева
* 12:30 – 13:30 Въздушна акробатика – обръч Теодора Георгиева
* 12:30 – 13:30 Пол денс начинаещи Ани Гошева
* 13:35 – 14:35 Стречинг Ани Гошева
* 17:30 – 18:30 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – хамак за деца Диляна Иванова
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Яна Янева
18:30 – 19:45 Въздушна акробатика – воал Анна Николова
20:00 – 21:15 Въздушна акробатика – воал Бахрие Юсеин
20:05 – 21:35 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
Четвъртък
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – обръч Мила Русева
* 08:00 – 09:00 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
* 12:00 – 13:00 Пол денс начинаещи Ани Гошева
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – воали Анна Николова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – обръч Лора Илиева
* 17:30 – 18:30 Пол денс за деца Диана Терзийска
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи/напреднали Диана Терзийска
18:35 – 19:50 Въздушна акробатика – воали/хамак Лора Илиева
19:55 – 21:10 Въздушна акробатика – обръч Лора Илиева
* 20:05 – 21:05 Стречинг Диана Терзийска
Петък
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 10:45 – 11:45 Въздушен обръч за деца Ива Димитрова
* 12:00 – 13:00 Пол денс начинаещи Диляна Иванова
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – обръч Ива Димитрова
* 17:30 – 18:30 Пол денс начинаещи Калина Екова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – обръч Диляна Иванова
18:30 – 19:45 Въздушна акробатика – воали/хамак Ива Дайновска
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Калина Екова
20:05 – 21:35 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
Събота
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
11:00 – 12:30 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 11:30 – 13:30 Стречинг Росица Паунова
12:00 – 13:15 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
13:30 – 14:45 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
16:00 – 17:30 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
17:40 – 18:55 Екзотик пол денс Адриана Димитрова
Неделя
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 17:00 – 18:00 Въздушна и вертикална акробатика за деца (обръч, пилон) Гергана Зидарова, Ива Димитрова
18:00 – 19:15 Въздушна акробатика – обръч Ива Димитрова
18:00 – 19:30 Пол денс начинаещи Калина Екова
* В часовете може да се ползват карти "Мultisport".