График студио Лозенец

Запази час
Понеделник
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – обръч Анна Николова
* 16:30 – 17:30 Въздушна акробатика – хамак за начинаещи деца Диляна Иванова
* 17:30 – 18:30 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – хамак за напреднали деца Диляна Иванова
18:30 – 19:45 Въздушна акробатика – обръч Ива Дайновска
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Яна Янева
20:00 – 21:15 Въздушна акробатика – воали/хамак хореография Анна Николова
20:05 – 21:35 Пол денс начинаещи Надежда Димчова
Вторник
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:00 – 09:00 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
* 08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – обръч Мила Русева
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – воали Анна Николова
* 12:00 – 13:00 Пол денс начинаещи Емили Иванова
17:30 – 18:30 Пол денс за деца - интензивна затворена група Диана Терзийска
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – воали/хамак Лора Илиева
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи/напреднали Диана Терзийска
* 18:35 – 19:35 Въздушен обръч за деца Лора Илиева
19:40 – 20:55 Въздушна акробатика – обръч Лора Илиева
* 20:10 – 21:10 Стречинг Диана Терзийска
Сряда
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 07:30 – 08:30 Въздушна акробатика – воали Велиана Кунчева
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – обръч Ива Дайновска
* 16:30 – 17:30 Въздушна акробатика – хамак за начинаещи деца Диляна Иванова
* 17:30 – 18:30 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – хамак за напреднали деца Диляна Иванова
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Яна Янева
18:30 – 19:45 Въздушна акробатика – воал Анна Николова
20:00 – 21:00 Въздушна акробатика – обръч за деца 11+ години Лора Илиева
20:05 – 21:35 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
Четвъртък
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 08:00 – 09:00 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
* 08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – обръч Мила Русева
10:30 – 11:45 Въздушна акробатика – воали и обръч Ива Дайновска
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – воали Анна Николова
* 12:00 – 13:00 Пол денс начинаещи Емили Иванова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – воали/хамак Лора Илиева
17:30 – 18:30 Пол денс за деца - интензивна затворена група Диана Терзийска
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи/напреднали Диана Терзийска
* 18:35 – 19:35 Въздушен обръч за деца Лора Илиева
19:40 – 20:55 Въздушна акробатика – обръч Лора Илиева
* 20:10 – 21:10 Стречинг Диана Терзийска
Петък
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
* 07:30 – 08:30 Въздушна акробатика – воали Велиана Кунчева
* 08:00 – 09:00 Пол денс напреднали - хореография Адриана Димитрова
* 12:00 – 13:00 Пол денс начинаещи Диляна Иванова
* 12:00 – 13:00 Въздушна акробатика – обръч Ива Димитрова
* 17:30 – 18:30 Въздушна акробатика – обръч Диляна Иванова
* 17:30 – 18:30 Пол денс начинаещи Калина Екова
18:30 – 20:00 Пол денс начинаещи Калина Екова
18:30 – 19:45 Въздушна акробатика – воали/хамак Ива Дайновска
20:00 – 21:15 Екзотик пол денс Жанет Джоргова
20:00 – 21:00 Въздушна акробатика – обръч за деца 11+ години Лора Илиева
Събота
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
10:00 – 11:00 Въздушна акробатика – воали/ хамак за деца Ива Дайновска
11:00 – 12:30 Пол денс начинаещи Росица Паунова
* 12:30 – 13:30 Стречинг Росица Паунова
16:00 – 17:30 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
17:30 – 18:45 Екзотик пол денс Адриана Димитрова
Неделя
ЧАС ВИД ИНСТРУКТОР
11:00 – 12:15 Екзотик пол денс Жанет Джоргова
17:00 – 18:00 Въздушна акробатика – обръч за деца Лора Илиева
18:00 – 19:30 Пол денс начинаещи Калина Екова
18:00 – 19:15 Въздушна акробатика – обръч Лора Илиева
19:30 – 20:45 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
* В часовете може да се ползват карти "Мultisport".