График

Изберете студио, като кликнете върху разделите

Център

График студио Център

Понеделник

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс начинаещи Мила Русева
14:30 – 16:00 Пол денс начинаещи Яна Янева
16:00 – 17:00 Екзотик пол денс Адриана Димитрова
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
18:55 – 20:25 Пол денс начинаещи/напреднали Мирослав Петров
20:30 – 21:30 Стречинг Стефка Данаилова

Вторник

Час Вид Инструктор
11:00 – 12:30 Въздушна йога Стефка Данаилова
15:45 – 17:15 Пол денс начинаещи Гергана Зидарова
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
18:55 – 20:25 Пол денс напреднали Борислава Киркова
20:30 – 22:00 Пол денс начинаещи Ивелина Стоянова

Сряда

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс начинаещи Мила Русева
12:30 – 14:00 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
15:45 – 17:15 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
18:55 – 20:25 Пол денс начинаещи/напреднали Мирослав Петров
20:30 – 21:30 Въздушна акробатика – обръч Ива Дайновска

Четвъртък

Час Вид Инструктор
10:00 – 11:00 Стречинг Стефка Данаилова
11:00 – 12:30 Въздушна йога Стефка Данаилова
15:45 – 17:15 Пол денс начинаещи Гергана Зидарова
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
18:55 – 20:25 Пол денс напреднали Борислава Киркова
20:30 – 22:00 Въздушна йога (релакс) Атанаска Рангелова

Петък

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс начинаещи Мила Русева
12:30 – 14:00 Пол денс начинаещи Адриана Димитрова
16:00 – 17:30 Пол денс начинаещи Яна Янева
18:00 – 19:00 Екзотик пол денс Татяна Ведерникова
19:10 – 20:40 Пол денс начинаещи Мария Панайотова

Събота

Час Вид Инструктор
09:45 – 10:45 Детска вертикална акробатика Гергана & Диана 
11:00 – 12:30 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
12:30 – 14:00 Пол денс начинаещи/напреднали Борислава Киркова
14:30 – 15:30 Детска въздушна йога (6-12) Христина Станева
16:00 – 17:30 Пол денс начинаещи Ивелина Стоянова
18:00 – 19:00 Въздушна акробатика – обръч Анна Николова
19:15 – 20:45 Контемпорари /съвременен танц/ Анна Кабакова

Неделя

Час Вид Инструктор
09:30 – 10:30 Стречинг Стефка Данаилова
10:30 – 12:00 Въздушна йога Атанаска Рангелова
12:20 – 13:50 Пол денс начинаещи Мария Панайотова
14:00 – 15:00 Въздушна и вертикална акробатика за деца (воали, хамак, пилон) Диана & Ива
15:15 – 16:15 Въздушна акробатика – воали и Ива Дайновска
16:20 – 17:20 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
17:30 – 18:30 Въздушна и вертикална акробатика за деца (обръч, пилон) Диана Адриана 
18:45 – 20:15 Пол денс начинаещи Диана Терзийска
20:20 – 21:20 Стречинг Диана Терзийска
Младост

График студио Младост

Понеделник

Час Вид Инструктор
12:30 – 13:30 Въздушна йога Росица Лазарова
15:30 – 16:30 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
16:30 – 18:00 Пол денс Татяна Ведерникова
18:00 – 19:30 Пол денс Татяна Ведерникова
18:20 – 19:20 Въздушна акробатика – воали за деца Теодора Георгиева
19:30 – 21:00 Пол денс Мила Русева
19:35 – 20:30 Въздушна акробатика – воали Теодора Георгиева
20:40 – 21:40 Въздушна акробатика – обръч Теодора Георгиева

Вторник

Час Вид Инструктор
08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – обръч Теодора Георгиева
12:30 – 13:30 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
16:30 – 18:00 Пол денс Надежда Димчова
17:30 – 19:00 Въздушна йога Вера Хитова
18:30 – 19:30 Екзотик пол денс Надежда Димчова
19:15 – 20:15 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
19:45 – 21:15 Пол денс Росица Паунова
21:00 – 22:00 Стречинг Татяна Ведерникова

Сряда

Час Вид Инструктор
08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – воали Анна Николова
12:30 – 13:30 Въздушна йога Росица Лазарова
15:30 – 16:30 Въздушна акробатика – воали Адриана Колева
16:30 – 18:00 Пол денс Татяна Ведерникова
17:30 – 19:00 Въздушна йога Стефка Данаилова
18:00 – 19:30 Пол денс Борислава Киркова
19:30 – 21:00 Пол денс Мила Русева
19:30 – 20:30 Въздушна акробатика – обръч Теодора Георгиева
20:40 – 21:40 Въздушна акробатика – воали Теодора Георгиева

Четвъртък

Час Вид Инструктор
08:00 – 09:00 Въздушна акробатика – воали Теодора Георгиева
12:30 – 13:30 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
16:30 – 18:00 Пол денс Надежда Димчова
18:00 – 19:00 Въздушна акробатика – обръч за деца Адриана Колева
18:30 – 19:30 Екзотик пол денс Надежда Димчова
19:15 – 20:15 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
19:45 – 21:15 Пол денс Росица Паунова
21:00 – 22:00 Стречинг Татяна Ведерникова

Петък

Час Вид Инструктор
12:30 – 13:30 Въздушна акробатика – обръч Адриана Колева
17:30 – 19:00 Въздушна йога Вера Хитова
19:00 – 20:30 Пол денс Надежда Димчова
19:15 – 20:15 Въздушна акробатика – воали Анна Николова

Събота

Час Вид Инструктор
10:30 – 12:00 Пол денс Адриана Димитрова
11:00 – 12:00 Въздушна акробатика – воали Ива Дайновска
12:00 – 13:30 Пол денс Татяна Ведерникова
12:10 – 13:10 Въздушна акробатика –  воали за деца Ива Дайновска
13:45 – 14:45 Екзотик пол денс Татяна Ведерникова
15:00 – 16:00 Стречинг Татяна Ведерникова
16:00 – 17:30 Пол денс Росица Паунова
18:00 – 19:30 Пол денс Росица Паунова

Неделя

Час Вид Инструктор
12:00 – 13:30 Пол денс Мирослав Петров
15:15 – 16:15 Пол арт Мирослав Петров
16:30 – 17:30 Стречинг Мирослав Петров
17:30 – 19:00 Пол денс Надежда Димчова
Лозенец

График студио Лозенец

Понеделник

Час Вид Инструктор
12:30 – 13:30 Пол денс Теодора Георгиева
18:30 – 20:00 Пол денс Вера Хитова
20:05 – 21:35 Пол денс Вера Хитова

Вторник

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс Адриана Димитрова
17:10 – 18:40 Пол денс Диана Терзийска
18:40 – 20:10 Пол денс Диана Терзийска
20:15 – 21:45 Пол денс Диана Терзийска

Сряда

Час Вид Инструктор
12:30 – 13:30 Пол денс Теодора Георгиева
17:00 – 18:30 Пол денс Вера Хитова
18:30 – 20:00 Пол денс Йовелина Зинкова
20:05 – 21:35 Пол денс Яница Тенчева

Четвъртък

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс Адриана Димитрова
18:30 – 20:00 Пол денс Вера Хитова
20:05 – 21:35 Пол денс Вера Хитова

Петък

Час Вид Инструктор
17:30 – 18:30 Детска вертикална акробатика Диана Терзийска
18:30 – 20:00 Пол денс Диана Терзийска
20:05 – 21:35 Пол денс Диана Терзийска

Събота

Час Вид Инструктор
11:00 – 12:30 Пол денс Вера Хитова
12:40 – 14:10 Пол денс Вера Хитова
16:30 – 18:00 Пол денс Адриана Димитрова
18:10 – 19:10 Екзотик пол денс Адриана Димитрова

Неделя

Час Вид Инструктор
16:00 – 17:30 Пол денс Гергана Зидарова
18:00 – 19:30 Пол денс Йовелина Зинкова