График

Изберете студио, като кликнете върху разделите

Център

График студио Център

Понеделник

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс начинаещи Мила Русева
11:00 – 12:00 Класическа йога Христина Станева
16:00 – 17:00 Екзотик пол денс Мила Манева
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Мила Манева
18:55 – 20:25 Пол денс напреднали Адриана Колева
20:30 – 21:30 Стречинг Стефка Данаилова

Вторник

Час Вид Инструктор
10:00 – 11:00 Силова йога Стефка Данаилова
11:00 – 12:30 Въздушна йога Стефка Данаилова
15:45 – 17:15 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
18:55 – 20:25 Пол денс напреднали Борислава Киркова
20:30 – 22:00 Пол денс начинаещи Ива Попова

Сряда

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс начинаещи Мила Русева
11:00 – 12:00 Класическа йога Христина Станева
12:30 – 14:00 Пол денс начинаещи/напреднали Ани Гошева
15:45 – 17:15 Пол денс начинаещи Мила Манева
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Мила Манева
18:55 – 20:25 Пол денс напреднали Адриана Колева
20:30 – 21:30 Въздушна акробатика (воали и обръч) Адриана Колева

Четвъртък

Час Вид Инструктор
10:00 – 11:00 Стречинг Стефка Данаилова
11:00 – 12:30 Въздушна йога Стефка Данаилова
15:45 – 17:15 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
17:20 – 18:50 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
18:55 – 20:25 Пол денс напреднали Борислава Киркова
20:30 – 22:00 Въздушна йога Христина Станева

Петък

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс начинаещи Мила Русева
12:30 – 14:00 Пол денс начинаещи/напреднали Ани Гошева
16:00 – 17:30 Пол денс начинаещи Мила Манева
18:00 – 19:00 Екзотик пол денс Татяна Ведерникова
19:10 – 20:40 Пол денс начинаещи Мария Панайотова
20:45 – 21:45 Стречинг Татяна Ведерникова

Събота

Час Вид Инструктор
11:00 – 12:30 Пол денс начинаещи Борислава Киркова
12:30 – 14:00 Пол денс начинаещи/напреднали Борислава Киркова
14:30 – 15:30 Детска въздушна йога (6-12) Христина Станева
16:00 – 17:30 Пол денс начинаещи Ива Попова
17:40 – 19:10 Пол денс начинаещи Ива Попова
19:15 – 20:45 Контемпорари /съвременен танц/ от 15.09 Анна Кабакова

Неделя

Час Вид Инструктор
09:30 – 10:30 Стречинг Стефка Данаилова
10:30 – 12:00 Въздушна йога Стефка Данаилова
12:20 – 13:50 Пол денс начинаещи Мария Панайотова
14:00 – 15:00 Въздушна и вертикална акробатика за деца (обръч, воали, хамак, пилон) Диана Адриана 
15:15 – 16:15 Въздушна акробатика (воали и обръч) Адриана Колева
16:20 – 17:20 Въздушна акробатика (воали и обръч) Адриана Колева
17:30 – 18:30 Въздушна и вертикална акробатика за деца (обръч, воали, хамак, пилон) Диана Адриана 
18:45 – 20:15 Пол денс начинаещи Диана Терзийска
20:20 – 21:20 Стречинг Диана Терзийска
Студентски град

График студио Студентски град

Понеделник

Час Вид Инструктор
16:30 – 18:00 Пол денс Татяна Ведерникова
18:00 – 19:30 Пол денс Борислава Киркова
18:15 – 19:45 Контемпорари /съвременен танц/ Анна Кабакова
19:30 – 21:00 Пол денс Мирослав Петров
19:55 – 20:55 Въздушна акробатика (воали и обръч) Теодора Георгиева
21:00 – 22:00 Въздушна акробатика (воали и обръч) Теодора Георгиева

Вторник

Час Вид Инструктор
12:30 – 14:00 Пол денс Ани Гошева/Татяна Ведерникова
14:15 – 15:15 Стречинг Ани Гошева/Татяна Ведерникова
16:30 – 18:00 Пол денс Надежда Димчова
18:00 – 19:30 Въздушна йога Вера Хитова
18:30 – 19:30 Екзотик пол денс Надежда Димчова
19:45 – 20:45 Въздушна акробатика (воали и обръч) Адриана Колева
20:00 – 21:30 Пол денс Росица Паунова
21:00 – 22:00 Въздушна акробатика (воали и обръч) Адриана Колева

Сряда

Час Вид Инструктор
16:00 – 17:30 Въздушна йога Стефка Данаилова
16:30 – 18:00 Пол денс Татяна Ведерникова
18:00 – 19:30 Пол денс Борислава Киркова
18:15 – 19:45 Контемпорари /съвременен танц/ Анна Кабакова
19:30 – 21:00 Пол денс Мирослав Петров
19:55 – 20:55 Въздушна акробатика (воали и обръч) Теодора Георгиева
21:00 – 22:00 Въздушна акробатика (воали и обръч) Теодора Георгиева

Четвъртък

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:00 Въздушна акробатика (воали и обръч) Теодора Георгиева
12:30 – 14:00 Пол денс Мирослав Петров
16:30 – 18:00 Пол денс Надежда Димчова
18:30 – 19:30 Екзотик пол денс Надежда Димчова
18:30 – 19:30 Въздушна акробатика (воали и обръч) за деца Адриана Колева
19:45 – 20:45 Въздушна акробатика (воали и обръч) Адриана Колева
20:00 – 21:30 Пол денс Росица Паунова
21:00 – 22:00 Стречинг Адриана Колева

Петък

Час Вид Инструктор
16:30 – 18:00 Пол денс Надежда Димчова
18:10 – 19:10 Пол арт Мирослав Петров
19:00 – 20:30 Въздушна йога Иван Караиванов
19:30 – 21:00 Пол денс Мирослав Петров

Събота

Час Вид Инструктор
11:30 – 13:00 Въздушна йога Иван Караиванов
12:00 – 13:30 Пол денс Ани Гошева/Татяна Ведерникова
14:00 – 15:00 Стречинг Татяна Ведерникова
18:00 – 19:30 Пол денс Росица Паунова
19:45 – 21:15 Пол денс Росица Паунова

Неделя

Час Вид Инструктор
12:30 – 14:00 Пол денс Мирослав Петров
15:45 – 16:45 Пол арт Мирослав Петров
17:00 – 18:30 Пол денс Ива Попова
17:30 – 18:30 Стречинг Мирослав Петров
18:45 – 19:45 Свободна групова тренировка Ива Попова
19:00 – 20:30 Въздушна йога Иван Караиванов
Лозенец

График студио Лозенец

Понеделник

Час Вид Инструктор
12:00 – 13:30 Пол денс Теодора Георгиева
18:30 – 20:00 Пол денс Вера Хитова
20:05 – 21:35 Пол денс Вера Хитова

Вторник

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс Адриана Димитрова
17:10 – 18:40 Пол денс Диана Терзийска
18:40 – 20:10 Пол денс Диана Терзийска
20:15 – 21:45 Пол денс Диана Терзийска

Сряда

Час Вид Инструктор
12:00 – 13:30 Пол денс Теодора Георгиева
17:00 – 18:30 Пол денс Вера Хитова
18:30 – 20:00 Пол денс Йовелина Зинкова
20:05 – 21:35 Пол денс Яница Тенчева

Четвъртък

Час Вид Инструктор
09:00 – 10:30 Пол денс Адриана Димитрова
18:30 – 20:00 Пол денс Вера Хитова
20:05 – 21:35 Пол денс Вера Хитова

Петък

Час Вид Инструктор
17:30 – 18:30 Детска вертикална акробатика Диана Терзийска
18:30 – 20:00 Пол денс Диана Терзийска
20:05 – 21:35 Пол денс Диана Терзийска

Събота

Час Вид Инструктор
11:00- 12:30 Пол денс Вера Хитова
16:30- 18:00 Пол денс Адриана Димитрова
18:10- 19:10 Екзотик пол денс Адриана Димитрова

Неделя

Час Вид Инструктор
12:00 – 13:30 Пол денс Йовелина Зинкова
18:00 – 19:30 Пол денс Яница Тенчева